Оприлюднено відео перегонів без правил у Тернополі – поліція шукатиме порушників (відео)

Тернополяни, які називають себе представниками одного з автомобільних клубів Тернополя, влаштували перегони вечірнім містом, порушуючи усі правила та наражаючи на небезпеку інших водіїв. Відео про це поширюється у соцмережах.

“Кажуть, вчора ввечері представники клубу стрітер (екс смотра.ру) влаштували перегони від маяка і до текстильника… З лютим порушенням правил і ризиковими маневрами”, – написав у спільноті Тернопільські плітки Олег Різник.

Він також розмістив лінк з посиланням на відеоролик, який демонструє, як відбувалися перегони (обережно, присутня ненормативна лексика – авт.).

В коментарях Володимир Ярема зауважив, що подібні перегони – не перші.

“Вони задовбали гудіти поночах… придурки вириваються від рівера, і з форсами на маяку повертають до гори… Раз бачив як в пліт влетіли біля банку львів… Раз таксисти ледви з під маяка повтікали”, – написав чоловік.

Відео поширилося мережею Інтернет.

Відео про те, як їздить тернопільська “еліта” містом, під назвою автоклубу “STREETER.UA | Official AutoClub Ukraine”

Опубліковано Александром Наконечныєм 28 грудня 2015 р.

Під час вчорашньої прес-конференції начальника обласного управління поліції Олександра Богомола, у нього поцікавилися, чи йому відомо про гонку від Маяка до “Подолян”. На той момент інформації у головного поліцейського Тернопільщини про перегони не було, однак він зазначив, що відео може допомогти виявити водіїв-любителів адреналіну.

0352

Коментарі вимкнені.