Оригінальні валентинки-талісмани з українським колоритом створила тернополянка Ірина Гричук (фото)

Тернополянка Ірина Гричук створила оригінальні валентинки з українським колоритом. Слова “коханий” та “кохана” вона вишила. Однак технологія вишивки нестандартна  –   звичні нам вишиті літери, складаються у певні символи та фігури, що в результаті відображає цікавий орнамент. Такий орнамент можна використовувати як талісман, зазначає пані Ірина.

“Скажімо, слово “коханий” вилилося у восьмиконечну квітку, яка у свою чергу символізує розвиток людини та безмежність. Кольори я підібрала теж не випадково: червоний – любов, зелений – молодість. Окрім того, самі вишиті фігури також наділені змістом”, –  каже Ірина Гричук.

Ірина Василівна подібною технологією займається уже другий рік. Уже є і чимало власних доробків. У подібний спосіб закодувати можна будь-яке слово, проте найчастіше жінка кодує імена людей та слова-талісмани – “любов”, “успіх”, “достаток”, “творчість”, “здоров’я” та інші. Якщо постійно носити їх з собою, то обов’язково здійсниться те, що закодоване в орнаменті, вважає Ірина Гричук.

 Світлана Гісь

 

Коментарі вимкнені.