Перед Різдвом у Тернополі на “тризубівців” розпочали полювання

Влада, за підтримки бандугрупування “МВС” продовжує невпевнені, але регулярні і поступові репетиції операції “З новим 37-м”.
Як стало відомо “Погляду” сьогодні о 8-00, на кілька квартир в Тернополі, в яких мешкають родичі тризубівців завітали лівохоронці з ордерами на обшуки. Воно б нічого дивного, бо ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери ледь не єдина в Україні організація, що чітко визначила поточний політичний режим як режим внутрішньої окупації і всіма можливими діями протистоїть йому.
“Тризубівці” припускають, що слідчі дії пов’язані з кримінальною справою за позовом тернопільського комуноїда Прошкіна (зауважте – типове галицьке прізвище).

У серпні 2012 цьому бідосі пшикнули сльозогіном в рило. А кілька тижнів тому перед судовим засіданням (по справі про той випадок) обляли червоною фарбою.
Так от що дивує: 8 ранку, Галичина, та ще й субота перед Різдвом, а мєнтам не впадлу льотати по Тернополю розслідуючи такий “жахливий злочин”. Бо комуноїди потерпіли… Нащадки тих хто залив цю землю мегалітрами крові, а не фарби.
Мажори десятками чавлять людей мерседесами, сотні гвалтівників та вбивць ходять на волі, сотні бандитів сидять у Верховній Раді, заHUNDAIчені мільярди доларів – по цим фактам МВС і прокурорські не дуже чухаються. А тут ціла “блискуча спецоперація”…
Українці! Вам не набридло бути терпілами і заручниками терористів?! Годі вже!
Ніякі партії нічого не покращать, хто б і скільки не пройшли в ту ВР.
Вас не хто не ощасливить без вашої участі, підкреслюю, саме участі, а не просто бажання!
Коли ви вже дозрієте до тої критичної маси?!
ХАЙ ЖИВЕ НАЦІОНАЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ!
СМЕРТЬ РЕЖИМУ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ!

Коментарі вимкнені.