«Передвиборча кампанія- 2012 буде одною з найбрудніших кампаній, які відбувалися в Україні», — заявляють тернопільські політики

Стан передвиборчої кампанії, її особливості та виборчі технології, які активно застосовуватимуть цієї осені, обговорювали на засіданні Тернопільського прес-клубу.

Відомі політики Тернопільщини, їх представники та громадські діячі очно і за допомогою телефонного зв’язку шукали шляхи та можливості зробити вибори 2012 року чесними.

Звичайно, не обійшлося без демагогії, піару та взаємних звинувачень. Однак загалом дискусія була жвавою і спонукала політиків до єднання заради спільної мети.

На телефонному зв’язку з учасниками зустрічі перебували Олексій Кайда, Петро Гоч та Роман Заставний. Вони зараз перебувають у столиці на партійних з’їздах політичних сил, які вони представляють.

Єдиний кандидат від опозиційних сил по Тернопільському окрузі Олексій Кайда заявив, що «цьогорічна передвиборча кампанія буде одною з найбрудніших кампаній, які відбувалися в Україні. Думаю Європа та світ будуть шоковані цим. Новий закон про вибори дає можливість діючій владі маніпулювати результатами виборів. Основне завдання опозиційних сил — не проведення кампанії, а збереження правдивих результатів виборів. Тому опозиці повинна готуватися до унеможливлення фальсифікації виборів, а в тому разі, якщо  це все-таки відбудеться, готувати людей до виходу на вулицю».

Роман Заставний був небагатослівний. Він також наголосив, що це одні з найбрудніших виборів, зважаючи на напругу, яка існує в суспільстві та дії влади. Все залежить від того, наскільки сприймуть люди насильницькі методи, які їм насаджує влада.  Пан Роман запевних усіх, що вважає прохідним своє 73 місце у списку та очікує, що від Об’єднаної опозиції до Верховної Ради точно пройде близько сотні депутатів.

Напротивагу тернопільським опозиціонерам представник Партії Регіонів Петро Гоч запевнив усіх, що виборчим процесом можна буде спостерігати через веб-камери. Це стосується і підрахунку голосів.

«Навколо фальсифікації виборів кожна політична сила хоче зробити собі піар. Можемо прогнозувати, що передвиборча кампанія, яка лишень сьогодні стартувала з’їздами політичних партій буде дуже брудною, побудованою на очорню ванні своїх конкурентів.», — заявив пан Петро.

  Новини Тернополя «Погляд

-1 thoughts on “«Передвиборча кампанія- 2012 буде одною з найбрудніших кампаній, які відбувалися в Україні», — заявляють тернопільські політики

  • 18:28 | 30.07.2012 о 18:28
    Permalink

    Заставний має 100проценті стати нардепом!

Коментарі вимкнені.