Пересічні тернополяни можуть потрапити на сесію міськради лише після попереднього запису

Напередодні чергового засідання тернопільської міської ради, було оприлюднено регламент, згідно якого тернополяни які не є депутатами, можуть потрапити в сесійну залу лише після попереднього запису, та й то – якщо в залі будуть вільні місця. Окрім того, забороняється вживання образливих висловів.

Відповідно до статті 4. «Гласність та порядок доступу до інформації» Регламенту Тернопільської міської ради представники трудових колективів, об’єднань громадян, громадяни допускаються на пленарні засідання сесій міської ради в зал засідань за попереднім записом при наявності вільних місць.

Всі присутні на пленарному засіданні зобов’язані дотримуватися норм етики та регламенту, не порушувати порядок в залі засідань.

Заявки про бажання бути присутніми на пленарному засіданні подаються завчасно не пізніше ніж за день до початку засідання. З дозволу міського голови або секретаря ради можуть бути присутні також зацікавлені особи, які не подали заявку в зазначений термін.

Присутні не повинні вживати образливі висловлювання та непристойні і лайливі слова, закликати до незаконних дій. Головуючий на засіданні має право попереджати промовця про неприпустимість таких висловлювань і закликів або припинити його виступ.

Якщо виступаючий перевищує час, відведений для виступу, висловлюється не з обговорюваного питання чи виступає не з тих підстав, з яких йому надано слово, головуючий на пленарному засіданні ради після попередження може припинити його виступ. Перевищення часу виступу допускається тільки за згодою головуючого на засіданні.

Коментарі вимкнені.