Перші особи області зустріли Петра Порошенка у тернопільському аеропорту

Щойно на тернопільському летовищі приземлився літак Президента Петра Порошенка. Зустрічали його перші особи області – Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, Голова Обласної ради Віктор Овчарук, народні депутати України Роман Заставний та Ігор Побер.

В рамках робочого візиту Президент України візьме участь у відкритті першої черги підприємства ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» у м. Чортків, ознайомиться з виробничим процесом та поспілкується з трудовим колективом.

Після цього Петро Порошенко відвідає фермерське господарство «Гадз» у с.Трибухівці, Бучацького району. Він візьме участь у запуску холодильного комплексу потужністю 6,5 тис тон та цеху з переробки фруктів, зустрінеться з працівниками.

Як зазначив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, обидва згаданих підприємства є доказом того, що Тернопільщина створює позитивні умови для ведення бізнесу. «ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» – це приклад іноземних інвестицій в економіку краю. Дане підприємство працює в області уже понад 10 років і продовжує розвивати свої потужності. На прикладі фермерського господарства «Гадз» переконуємося, що і місцевий інвестор добре почувається в області. З боку адміністрації ми готові надавати всебічне сприяння бізнесу, адже розуміємо, що це робочі місця для наших краян», – зауважив Степан Барна.

 

Коментарі вимкнені.