Першокурсники Пулюєвого вишу стали студентами

1 вересня у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року. Центральною подією свята стала урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти.

Опісля винесення Державного прапора, хоругви університету та хоругв факультетів ведучі дійства запросили до вітального слова ректора професора Петра Володимировича Яснія. Очільник вишу привітав повноправних членів університетської громади — випускників шкіл, випускників Малої академії наук, підготовчого відділення університету та випускників коледжів, які входять до складу університету. Цьогоріч за університетські лави вперше сядуть 1564 студенти, а загалом за всіма показниками ОКР у виш вступило 1965 студентів.

Академічну спільноту на щасливий новий навчальний рік благословили духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук та отець Василь Мокрицький, останній, як батько студента 1-го курсу.

Традиційним стало прийняття студентами-першокурсниками урочистої присяги. Її текст зачитали студент 1-го курсу факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Мокрицький Микола та студентка 1-го курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій Тучак Ілона.

Також студенти поклали квіти до погруддя видатного вченого Івана Пулюя в головному корпусі університету, який названий на честь цього талановитого науковця, видатного світового вченого та українського патріота.

Вітання своїм молодшим колегам передали і студенти-старшокурсники, вони побажали, щоб роки навчання були наповнені новизною знань і самоудосконаленням, науковими дослідженнями й пошуками, добрим настроєм, спілкуванням та творчими проектами.

Джерело: прес-служба Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя

Коментарі вимкнені.