Петро Гадз отримав у подяку від бійців АТО «німого свідка війни» (фотофакт)

Вчора, 14 листопада 2015 року, координатор групи «Схід та Захід єдині» по Західній Україні Василь Конько  здійснив поїздку у господарства благодійника групи Героя України Петра Гадза на Бучаччину, що у центрі мальовничого Тернопілля.

Про це повідомляє прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» Ігор Корчак.

Петро Іванович неодноразово передавав через нас бійцям соковиті та смачні яблука зі своїх господарств, тільки у передостанній 19-й рейд ми доставили на передову аж п’ять тонн. «Бійцям вони дуже смакують, просили привезти ще, – зауважує Василь Конько. – Отож ми і поїхати домовитись про допомогу на наступний рейд. А натомість Петру Гадзу ми привезли велику подяку від бійців 93-ї бригади (героїчна ОМБР ЗС України і в Пісках, і на інших позиціях де постійно буває наша група) так і других підрозділів, а також грамоту від командування однієї з частин. Від себе і від бійців додали подарунки відстріляний порожній «футляр гільзу» від одноразового протитанкового засобу так би мовити вже порожній «німий свідок боїв що має ще запах порохової гарі..» з дарчим підписом від бійців, і роздруковані великі фото з передостаннього рейду на яких хлопці смакують саме яблуками з Бучаччини.»

На зустрічі Петро Іванович запевнив нас що завжди радий допомогти фронту. У наступний рейд волонтери знову матимуть змогу завантажити («смачнючі»- як кажуть бійці), яблука та й повезуть разом з іншою допомогою до наших захисників на передову.

Згодом разом з головою Бучацької РДА Віталієм Фреяком активісти  волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» на запрошення пана Петра оглянули перспективні потужності його господарства, «Побачене мене особисто вразило. Український виробник та переробник сільськогосподарської продукції заслуговує на передові світові технології, адже в нас такі працьовиті люди і така прекрасна українська земля. Петро Гадз якраз і впроваджує у себе ці технології,» – додав Василь Конько.

Увесь український загал після загострення ситуації на фронті, зрозумів війна не стишилась вона знову забирає життя наших воїнів. Волонтерська група ГО «Схід та Захід єдині» у цьому неспокійному стані продовжує підготовку до відправки 21-го рейду волонтерської допомоги групи у зону військового протистояння.

Коментарі вимкнені.