Петро Гоч попіклувався про тернопільських дітей

«Підготовці заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей буде приділено особливу увагу», – на цьому, під час проведення наради із керівниками управлінь гуманітарної  галузі ОДА наголосив заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

Він повідомив, що вже затверджено робочу групу обласної державної адміністрації, якій доручено здійснити обстеження дитячих оздоровчих закладів області до 20 травня 2012 року.

Заступник голови ОДА дав доручення управлінню у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації поінформувати обласну державну адміністрацію про готовність закладів до оздоровчої кампанії 2012 рок.

Також під час наради йшлося й про проведення в регіоні пробного зовнішнього незалежного оцінювання знань учнів зі шкільних предметів.

Заслухавши інформацію представника управління освіти та науки облдержадміністрації Петро Гоч дав доручення забезпечити проведення більш активного інформування громадськості про особливості цьогорічної вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Коментарі вимкнені.