Під магазином “Берегиня” у Тернополі заборонили збирати продукти для АТО

Про це повідомляє волонтерка Лілія Мусіхіна.

Шановні власники магазинів, адміністрація і всі решта!
Велике прохання толерантно ставитися до волонтерів, які збирають кошти та їжу на АТО. Щойно волонтерів Самооборони. в числі яких моя дочка та її подружка практично вигнали від магазину “Берегиня”, мотивуючи це тим, що діти не повинні цього робити. А кому ще робити? Де ви, дорослі?
Зі мною спілкуватися телефоном відмовились. не звернули увагу на те. що в дітей є посвідчення та прохання від керівництва, засвідчене печаткою. Єдина моя помилка – не перетелефонувала я попередньо, зважаючи на те, що досі жодних проблем не виникало. Всі розуміють, що в країні війна, хлопців треба годувати-обшивати.
Образливо за дітей.
Гірко, що є люди. яким байдуже.

-1 thoughts on “Під магазином “Берегиня” у Тернополі заборонили збирати продукти для АТО

 • 14:06 | 9.08.2014 о 14:06
  Permalink

  Про Берегиню давно вже нехороша слава ходить. треба зібратись якось і знести її, як алкомайдан сьогодні знесли. я думаю 2-3 тисячі бажаючих знайдеться.

 • 15:03 | 9.08.2014 о 15:03
  Permalink

  Це магазин власність Стеціва Івана Івановича також його є підприємства: ПП “Д-Торговий Дім Терноміль”,”Торговий Дім Терноміль”, “Продсервіс Україна 2012”, “Продсервіс”, ТОВ “Агрокомбінат Тернопіль” …
  Там ще така система з магазинами: директора магазинів відкривають ФОП-ів, відповідно *** Стеців Іван Іванович – ніби не при ділах. Але прибуток з магазинів “Берегиня”, Молоко-1″, “Молоко-2”, “Булава”, “Роксолана”, “Мономах” ну і був ще 1, який вже забрали в нього – магазин “Світоч” в центрі – отримує він!
  Колись скидали його номер: 0503770040, не знаю чи дійсно його чи ні, не провіряв.
  А цей Стеців – бидло ще те 😉

 • 16:27 | 9.08.2014 о 16:27
  Permalink

  Стеців І. – мудак конкретний, і йому пофіг події в державі як і сама Україна.
  Для цього антихриста немає нічого святого.

Коментарі вимкнені.