Під Збаражем літали бойові безпілотники, лунали постріли та вибухи (фото)


Військово-патріотичний вишкіл для молоді 9 квітня пройшов у лісі поблизу Збаража. Тернопільська «Студентська Свобода» та «Сокіл» організували для молоді насичений суботній день. Особисто надав допомогу та відвідав вишкіл, щоб поспілкувався з молоддю народний депутат Михайло Головко.
Інструкторами і співорганізаторами, що долучились до вишколу є: “Об’єднання ветеранів-учасників бойових дій та інвалідів війни” Роман Мельник – позивний Мамонт та інструктори Біс, Пітбуль, Норд; ГО «Білі Берети»; Страйкбольний клуб «Міраж» Юрій Левкович. «Центр сприяння захисту вітчизни «Булат» Василь Лещишин; «Козацько-десантний , екологічний кіш ім. Дмитра «Байди» Вишневецького, Володимир Мосейко. Допомогу у проведенні заходу надав відомий тернопільський режисер Орест Савка та пані Іванна Ленчук Братства ОУН-УПА «Лисоня». Окрема подяка бійцям Полку «Дніпро – 1», що завітали на вишкіл і продемонстрували учасникам роботу з безпілотниками. Захід відвідали не тільки герої сучасності, але й герої часів боротьби ОУН-УПА Ярослав Перчишин та Ігор Олещук.
– Сьогодні з нами представники молодіжних організацій, це «Студентська Свобода» і «Сокіл» також студенти Тернопільських вишів і діти зі збаразьких шкіл. Судячи із відгуків, усім захід сподобався, учасники розповіли, що дізналися і спробували багато нового, – розповідає один із організаторів вишколу, Василь Чашка.
– Ми повинні вірити в Україну, вірити в самих себе і спільно зможемо побороти будь-якого ворога. Найбільший наш ворог – це байдужість, бо одні не хочуть іти на фронт, інші не хочуть допомагати передовій, але це є надзвичайно важливо. Повірте, що ви сьогодні робите дуже важливу справу і я впевнений, що разом ми побудуємо сильну Україну, – наголосив Володимир Стаюра.
Окрім фізичних навантажень, молоді організували і цікаві зустрічі з бійцями АТО, представниками реєстрового козацтва, афганцями та ветеранами УПА. На думку організаторів, саме такі розмови із борцями за Україну, як ніщо інше, зможуть надихнути учасників на відстоювання інтересів Батьківщини усіма можливими способами.
Особисто надав допомогу та відвідав вишкіл, щоб поспілкувався з молоддю народний депутат Михайло Головко.
– Завдання влади виховувати молоде покоління, яке в майбутньому зможе зберегти власну державу. Зараз ми бачимо, що на Сході відбувається війна, яку вже два роки називають АТО, бачимо як вбивають кращих синів України. І цей захід покликаний виховувати патріотичну молодь, яка в майбутньому керуватиме державою і не допустить такої ситуації, в яку загнали державу зараз, – наголосив народний депутат.

Коментарі вимкнені.