Підлеглий Хоптяна їздить на Porshe за мільйон

Заступник з гуманітарних питань голови ОДА Валентина Хоптяна Петро Гоч не приїхав до Тернополя з Хмельниччини чи Підволочиського району. Його, так би мовити кар’єра, відома тисячам місцевих мешканців.

Тому громадськість щиро здивувалася, що коли побачила, як колишній пластун і екс-помічник Ореста Муца, що формально не має ніякого жодного бізнесу і родичів-олігархів, їздить вулицями обласного центру на розкішному джипі Porsche Cayenne. На цьому чуді німецького автопрому вартістю від 1 до 2 мільйонів гривень(!) чиновник із зарплатою в 10 тисяч гривень вперше “засвітився” на форумі української діаспори. Пан Гоч гонорово під’їхав на ньому до драмтеатру, який лише за сотню метрів від будівлі ОДА. Про автомобіль з модним номером з кількома трійками до “За Збручем” написали пильні читачі. Ми спочатку не повірили. Хіба ж можливо, щоб обережний службовець так ризикував, накликаючи на себе зайві підозри? Адже байкам про позичені у мами чи куплені за спадщину дядька з Канали джипи в Тернополі давно не вірять. Схоже, що Петро Гоч справді відкинув зайву скромність.

Наші джерела в ОДА стверджують, що заступник Хоптяна часто приїздить на роботу на Porsche. Його попереднє авто марки BMW припадає пилом на стоянці “білого дому”. Остаточно в тому, що у пана Гоча новий красивий автомобіль нас переконало відео з зустрічі віце-прем’єра Грищенка. На ньому видно, що після двох чорних джипів до входу в будівлю економічного університету під’їздить бежевий Porsche з якого і виходить чиновник, пише За Збручем.

Коментарі вимкнені.