Після втручання «Народного контролю» міст у парку Топільче відремонтували

Ще недавно на одному з мостів у парку Топільче можна було провалитися. Після втручання «Народного контролю» на ньому нарешті оновили дерев’яне покриття.

Нагадаємо, три місяці тому до «Народного контролю» звернулися тернополяни, які розповіли про аварійний стан містка у парку Топільче.

«Одна дошка повністю відсутня, можна провалитися і травмуватися. Це серйозна загроза, особливо для дітей», – нарікала тернополянка Руслана.

Щойно команда «Народного контролю» взялася за проблему, місток відразу ж підлатали. Завідуючий парком пообіцяв – згодом його повністю оновлять.

«Ми встановили декілька нових дощок, але це тимчасово – допоки не проведемо повний ремонт моста. Потрібно частково оновити дерев’яний настил, але будемо намагатися замінити весь. У березні-квітні однозначно відремонтуємо міст, відновимо і пофарбуємо його», – пообіцяв директор парком «Топільче» Юрій Бойко.

Уже через три місяці на мості справді повністю оновили дерев’яне покриття.

«Тепер ми з внучкою спокійно гуляємо, не боячись, що можемо впасти в діру. Місток дуже гарно відремонтували! Дякуємо «Народному контролю» за допомогу», – прокоментувала тернополянка Галина.

Коментарі вимкнені.