Пісні про любов на мові кечуа співають перуанці у центрі Тернополя (відео)

У центрі Тернополя – двоє перуанців із Південної Америки влаштували концерт під відкритим небом. Називають себе нащадками інків та виконують автентичну музику свого регіону. Така екзотика подобається тернополянам – вони масово зупиняються послухати двох музик.

Музика перуанських гостей – про любов природу і прощення, кажуть самі музиканти. Почуте тернополянами – проект під назвою “Нащадки інків”, який об’єднує народні етнічні пісні та мелодії Південної і Північної Америк. Виконують їх на іспанській мові, а також на кечуа – мові древніх Інків. Екзотики музичним творам додають і автентичні музичні інструменти інків – сампонія, яку зроблено із бамбуку, а також кєну, віком у півтори тисячі років і чимось схожу на нашу сопілку. Аби почути їх у сквері Бульвару Шевченка, в центрі Тернополя зупинилися десятки тернополян.

– Приехали здесь в Тернополь потому, что люди хорошие и, самое главное, погода и всё спокойно. Мы очень рады, я думаю людям понравилось, я обьясняю о чём музыка и так далее. И спасибо вам, то что вы обратили внимание, спасибо четвертый канал что кто-то смотрит, экзотика для народа Тернополя наверно, – розповідає музикант із Перу Хосе Вернандес.

Перуанські музиканти, що називають себе “Нащадки інків”, вже побували у Львові, Івано-Франківську, у Тернополі планують залишитися ще на 27 травня, далі поїдуть у Київ, аби пограти там на день міста. Музики із Перу, гірської країни Південної Америки, в Україну приїхали невперше – не одне літо поспіль вони грали на вулицях Ялти та Алушти, втім, через цьогорічну анексію Криму Росією, ще не знають, чи поїдуть на український півострів.

– Мы не знаем сейчас, будем ли в Ялте или в Алуште в середине июня и до конца, всё ето меняется но если нет, тогда будем в Карпатах (сміється), – каже Хосе Вернандес.

TV-4

 

Коментарі вимкнені.