Пластуни зі всього світу допомагають своїм друзям у зоні АТО (відео)

Про це розповів тернопільським журналістам координатор Фонду підтримки пластунів-військовиків, генеральний секретар світового “Пласту” Назар Зелінка.

Загалом у зоні АТО беруть участь 62 пластуни, 7 поранено і 2 загинули. Вони задіяні у батальйонах Азов, Шахтарськ, Дніпро, Січ, Київ, Кіровоград, Збруч, державна прикордонна служба і інші. А З Тернополя у зоні АТО перебуває близько 10 пластунів, – розповідає Назар.
– Тому пластуни всього світу вирішили збирати ресурси, щоб робити адресну допомогу тим пластунам, які її потребують.
Початкове цільове призначення було допомога пораненим та сім’я загиблих. Зараз почали займатись адресним забезпеченням спорядження.

Загалом “Пласт” організував вже багато ініціатив зі збору коштів для АТО. Це і акція IceBucketChellenge та що недільні  пластові ярмарки.

– Ще одна пластова ініціатива – виготовлення паракордових браслетів, які дарують за пожертви для АТО , – каже пан Зелінка. – Такі браслети плетуть пластуни із чотириметрового міцного шнура. Браслети дуже символічні і популярні у світі. Приміром, такий браслет має Ангела Меркель, руфер MustangWanted, недавно браслет подарували патріарху Філарету. В Тернополі тільки починаємо виготовляти ці браслети.

Довідка
Коши на допомогу бійцям-пластунам можна перераховувати за реквізитами:
Картка ПриватБанку: 5168 7423 4826 4965 (Зелінка Назарій Володимирович)
Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України”, р/р 26007433861 в АТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805, ЄДРПОУ 14360127, призначення платежу: “Благодійна допомога на програму підтримки АТО”. В США чеки виписують на Plast Conference INC., 941 N. Western Avenue, Chicago, Ill 60622

Коментарі вимкнені.