Митниця покращила умови для ведення бізнесу на Тернопільщині?

Упродовж двох днів на Тернопільщині відбувалася виїзна колегія Державної митної служби України. Учасники колегії розглянули переваги нового Митного кодексу, який набув чинності з 1 червня цього року.

За словами голови Держмитслужби Ігоря Калєтніка, головні завдання Нового митного кодексу – це наповнення державного бюджету, зручні умови перетину кордону громадянами України і комфортні умови для розвитку бізнесу. Митне законодавство передбачає надання належного контролю при спрощенні митних процедур.

Ігор Калєтнік також повідомив, що з моменту набуття чинності нового Митного кодексу в Україні пожвавилась зовнішньоекономічна діяльність. З 1 червня оформлено 1,8 млн. вантажних митних декларацій, до митниць звернулось 1 700 нових підприємств для акредитації своєї зовнішньоекономічної діяльності.

Начальник Тернопільської митниці Микола Харкавий розповів, що переваги нового митного законодавства відчули і тернопільські митники:

–          Середній час митного оформлення складав від 1 год. 20 хв. до 1 год. 40 хв. Зараз імпортні операції оформляються 49 хвилин, а експортні – 39. Це завдяки електронному декларуванню.

Під час зустрічі із підприємцями Тернопільщини Держмитслужбі важливо було відчути, наскільки покращились умови для ведення бізнесу.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.