Поки християни святкували будівельники вже встигли вимурувати триметрові стіни у тернопільському парку

На території автостоянки, що розташована на колишній території парку Національного Відродження, почали будувати гаражі. Поки що лише гаражі…
На черзі, як запевняють будівельники, двоперховий паркінг. А поки що – лише гаражі для чиновників міськради.
Хто є замовником проекту і, хто виконує будівельні роботи невідомо. У всякому разі ні в міській раді, ні на місці забудови жодної інформації про це немає.

Підготовчі будівельні роботи розпочали напередодні Нового року, а за час новорічно-різдвяних свят уже встигли звести стіни заввишки у

Мешканцям сусідніх багатоповерхівок, які цікавляться тим, що відбувається, будівельники теж нічого не пояснюють. Лише радять з усіх питань звертатися до… Порошенка.

“Звертайтеся до Порошенка. Він вам пояснить, що тут робиться”. – посміхаються мулярі.

Автомобілістам, які тримають на стоянці свої транспортні засоби, сторожі стоянки розповідають, що на цій території побудують багатоповерховий паркінг. До речі, перший такий у Тернополі.
А от збоку ще збудують кілька гаражів для чиновників з міськради. Власне, зараз якраз і з боку ( при в’їзді до школи №23) ведеться дане будівництво і з його обсягів видно, що це будують гаражі, орієнтовно на 8-10 автомобілів.

От тільки незрозуміло, якщо на території стоянки справді планують будувати багатоповерховий паркінг, то навіщо іще поруч будувати поруч кілька гаражів для міськради?

Та й зрештою, виникає питання :чи буде там той багатоповерховий, комфортабельний паркінг?

Адже нещодавно депутат Тернопільської міської ради Назар Зелінка повідомляв у соціальних мережах про те, що на території стоянки, що навпроти 23-ої школи, мерія планує збудувати багатоповерховий будинок.
Схоже, у міській раді уже почали втілювати цей проект у життя. З будівництва гаражів.

Дерева, котрі ростуть в зеленій зоні , що починається від церкви Івана Богослова, проспекті Злуки, і до дороги, що веде на Співоче поле та 23-ої школи, раніше належали до парку Національного Відродження.

Два роки тому у міській раді вирішили, що ця територія не є парком, а всі дерева, що там ростуть – самонасіяні.
Цікаво було б підняти матеріали з часів закладення парку і перевірити дану інформацію.
Однак, наразі, з того, що відбувається – напрошується висновок, , що гаражі у цьому місці – це ще не кінцева мета у чиновників міськради та забудовників.

За інф. Галас

Коментарі вимкнені.