Поляки передадуть Тернополю пожежний автомобіль?

Відповідно до запрошення Комендатури Шльонського воєводства Державної пожежної охорони Республіки Польща, для участі у Міжнародному турнірі з підйому по штурмовій драбині на Кубок Президента міста Хожов у період з 04 по 08 грудня 2014 року було відряджено фахівців Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Основне завдання поїздки – прийняття участі у турнірі, за результатами якого представника делегації кандидата в майстри спорту з пожежно-прикладного спорту старшого лейтенанта служби цивільного захисту Медвідя Андрія Васильовича нагороджено грамотою «Кращий спортсмен».

Окрім виконання запланованого завдання, тернопільські рятувальники відвідали завод «Wawrzaszek Inzynieria samochodow specjalnych» (WISS) в місті Бельсько-Бяла, який являється одним з кращих по виробництву спеціальних пожежних автомобілів в Європі. Впродовж відрядження представники Управління побували у Воєводській комендатурі Державної пожежної охорони в місті Катовіце, школі аспірантів Державної пожежної охорони в місті Краків та трьох Державних пожежно-рятувальних підрозділах в містах Бельсько-Бяла, Хожов і Живєц, де ознайомилися з порядком підготовки і навчання аспірантів пожежної охорони, організації та несення служби, а також спеціальною пожежною технікою та пожежно-технічним озброєнням.

При зустрічі з комендантом Шльонського воєводства Державної пожежної охорони Республіки Польща генералом Мареком Рончкою було обговорено можливість передачі Управлінню ДСНС України у Тернопільській області спеціального пожежного автомобіля IVECO та пожежно-технічного обладнання.

Завдання, які покладались на фахівців Управління, успішно виконані.

Коментарі вимкнені.