Поляки розкажуть тернополянами, як влаштуватися на роботу

Міжнародний семінар з питань зайнятості молоді «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді» відбудеться 25-28 вересня у Тернополі. Про це повідомили в управлінні у справах сім`ї  та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

Організатори заходу – Міністерство молоді та спорту України, управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА і Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування».

Метою семінару є вивчення кращих практик працевлаштування молоді в Польщі та підписання меморандуму про співпрацю між українськими та польськими структурами, які реалізують політику зайнятості молоді.

У заході візьмуть участь близько 50 осіб, зокрема директори молодіжних центрів праці, представники органів виконавчої влади, спеціалісти з працевлаштування з Республіки Польща, представники міжнародних  громадських організацій.

 Робота семінару буде поділена на три секції: нові механізми зайнятості молоді, соціальна реклама та мотивація до праці, сприяння молодіжному підприємництву.

Коментарі вимкнені.