Понад 100 порушень виявили інспектори на підприємстві «Тернопільгаз»

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області здійснили планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ПрАТ «Тернопільгаз». Підприємство  займається транспортуванням та постачанням природного газу у Тернопільській області. Попередня планова перевірка суб’єкта господарювання проводилася з 12-29 вересня 2016  року. З  виявлених під час попередньої перевірки порушень на початок цієї перевірки усунено усі. Загалом головні державні інспектори перевірили роботу 25 об’єктів та підрозділів господарювання.

На підприємстві створена служба охорони праці. Працює постійно діюча комісія з охорони праці. Працівники проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Призначено осіб, відповідальних за стан охорони праці по виробничих підрозділах, на підприємстві розроблені інструкції з охорони праці. За період 2017-2018 рр. нещасних випадків на виробництві та при використанні газу в побуті не було. ПрАТ «Тернопільміськгаз» отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а також на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Під час перевірки інспектори Управління виявили 102 порушення нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. За порушення нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності 11 посадових осіб.

Одночасно під час проведення перевірок на об’єктах підприємства здійснювались превентивні заходи з керівним складом та працівниками Управлінь газового господарства у районах області. Особливу увагу було зосереджено на безперебійній та безаварійній експлуатації систем газопостачання та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації обладнання, безпечного користування газом у побуті, зокрема, під час опалювального періоду.

Коментарі вимкнені.