Понад 50 тисяч гривень зібрали активісти “Самопомочі” на сьомому гаражному розпродажі

Сьомий гаражний розпродаж відбувся у Тернополі. Торги традиційно відбулись у центрі міста на Майдані Волі.

Гроші, виручені на розпродажі, витратять на потреби АТО. Традиційно планують придбати автомобіль для військових, кажуть організатори.

«Гаражні розпродажі» в Тернополі, нагадаємо, ініціатива «Об’єднання «Самопоміч». Декілька разів на рік волонтери організовують велечезну ярмарку на Майдані Волі. Там охочі тернополяни можуть придбати все, що завгодно – від бакалії й посуду до меблів й побутової техніки. Під час розпродажу можна посмакувати різноманітними смаколиками, а також запашною кавою.

«Гаражні розпродажі» мають три правила:

– всі кошти за продане витрачаються на придбання авто для АТО;

– більшість речей, які продаються – жертвують самі ж тернополяни;

– ціни на все не ринкові, а «соціальні» – аби усім було корисно!

Завдяки таким ярмаркам та підтримці небайдужих, активістам “Самопомочі” вдалось відправити в зону проведення АТО сім автомобілів. Усі вони в користуванні наших бійців.

– Ми ставили за мету зібрати кошти на автомобілі для АТО, в яких, зі слів бійців з передової, все-таки є велика потреба, – говорить активіст “Об’єднання “Самопоміч”, депутат міської ради Олег Нитка. Тому почали проект “Врятуй життя солдату”. Збираємо гроші різними способами один з яких “гаражний розпродаж”. Вдячні тернополянам, які активно долучилися до нашої акції.

– Люди приносили речі в наш офіс на бульварі Шевченка, 16, – каже голова міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин. – Раритетна техніка, національний одяг, художні твори й твори мистецтва, сувеніри, книги, цікавий посуд, поштові листівки, марки, монети, туристичне спорядження та навіть красиві рослини в горщиках чи велосипед – речі, якими тернополяни вже не користуються чи що лежать без діла, знаходять свого покупця в нас під час розпродажу. Вдячні тернополянам, адже мета не “поексперементувати”, а зібрати гроші на автомобілі, які рятуватимуть життя.

Цього разу волонтери зібрали 52 855 грн. Цієї суми вистачить на покупку позашляховика для бійців АТО. Пошуки підходящої машини активісти вже розпочали.
Організатори розпродажу вдячні за надану допомогу магазину “Любисток” та підприємцю Сергію Вербицькому, ТМ “Коза-дереза” та родині Колодій, “Теркому” та Василю Грицаку, ТОВ “Інфотехцентр та В.А. Мочульському”, ТМ “Опілля”, ПП “Шумський хліб”, пекарні “Дартс”, магазину “Неотек”, “Світ чаю”.

Коментарі вимкнені.