Портрет Януковича вишивали не скалатські діти, а родичка заступника голови Підволочиської РДА

Нарешті прояснилася ситуація з портретом Януковича, який буцімто вишили діти з міста Скалат на Тернопільщині, що відвідують гурток вишивки. Як виявилося, автором вишитого портрету, який подарували голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну вихованці “Будинку школяра” міста Скалат Підволочиського району, є Наталя Гуменюк , що проживає у селі Старий Скалат, вона ж – теща Олександра Мінченка, першого заступника голови Підволочиської РДА, – розповідає Роман Навроцький.

Нагадаємо, під час зустрічі з Валентином Хоптяном діти стверджували, що самотужки вишивали портрет, зокрема розповіли, що протягом двох місяців над роботою працювали 15 дівчат з гуртка “Вишиванка”: наймолодшій вишивальниці – 7 років, найстаршій – 16, і що цю ідею їм подав голова Підволочиської РДА Руслан Комар-Чорний. Жителі Скалата обурені і висловлюють зневагу до людей, які намагалися заплямувати репутацію їхнього славного міста з давньою історією.

Позитивно, що ситуація прояснилася і усім стало відомо, що насправді дівчата не вишивали самотужки цей ганебний портрет – дітям просто накинули чужі рішення; самі б вони такого точно не організувати, бо ні про які “любов і шану” до нинішнього президента і мови бути не може. Прикро тільки, що злочинний режим Януковича поки що має достатньо сил і ресурсів, щоби маніпулювати людьми, тиснути на них і залякувати.

Викрито ще один невдалий задум чинної влади, яка кидається у крайнощі, тільки аби продемонструвати, що “народ з нею”. Насправді ж усі ми знаємо, що ніколи істинні українці не стануть поруч із сьогоднішніми державними керманичами, які готові на все, аби придушити націоналістичний дух і змусити мовчати патріотів.

 

-1 thoughts on “Портрет Януковича вишивали не скалатські діти, а родичка заступника голови Підволочиської РДА

 • 21:51 | 15.01.2014 о 21:51
  Permalink

  ганьба!! редактору статті. Пані Надія перед тим як подавати якусь інформацію будьте впевнені в її достовірності. наталя гуменюк ( яка за вашими словами вишила портрет януковича ) ніколи не працювала в скалатській муз.школі.

  • 23:34 | 15.01.2014 о 23:34
   Permalink

   За словами Романа Навроцького. Помилку забрали. Дякую за зауваження.

 • 22:38 | 15.01.2014 о 22:38
  Permalink

  Наталя Гуменюк працює в Скалатському будинку школяра, і вона дійсно є тещею Мінченка.

 • 10:05 | 16.01.2014 о 10:05
  Permalink

  Ця пані дуже добре вишиває і сорочки і картини і ікони. по-друге отой Хоптян був на весіллі іі дочки яка виходила заміж за Мінченка…а Мінченко – “права рука” хоптяна в Піволчиську!!! що є те є…висноки роби сам.

 • 17:25 | 16.01.2014 о 17:25
  Permalink

  Проблем не в Гуменюк, а в тому, що ДІТЕЙ ЗМУСИЛИ казати НЕПРАВДУ, брати участь в цій пародії! Невже ніхто не відмовився, не сказав – не підтримати цю ідею? Чого діти забоялися? А керівник як вихованець СРСР сховався і пропіаривися за рахунок дітей. Ще не один рік нас треба виводити з рабства

 • 11:47 | 18.01.2014 о 11:47
  Permalink

  Люди схаменіться!!! Вже всім відомо що той славнозвістний портрет ніякого відношення ні до Скалата тим більше до дітей не має.
  Підволочиська влада вибачиласяперед дітьми, батьками і колективом !!!

Коментарі вимкнені.