Посадовці агрохолдингу сподівалися «пошити» правоохоронців в дурні, – Сергій Зюбаненко про викинуте тіло

Начальник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко  прокоментував подію, яка набирає суспільного резонансу в засобах масової інформації. Йдеться про виявлення 10 січня 2024 року мертвим 50-річного чоловіка в селі Настасів Тернопільського району. За результатами розтину, його смерть була природньою, без будь-яких слідів насильства.

  • Якщо деякі «хитрі» відповідальні посадовці агрохолдингу сподівалися «пошити» правоохоронців в дурні, то вони глибоко помилилися. Маю зазначити, що слідчі, криміналісти сумлінно та фахово підійшли до своїх службових обов’язків, проявивши особливу пильність на місці події. Вони зауважили деякі важливі деталі при візуальному огляді тіла та дійшли висновку, що чоловік помер не в тому місці, де його знайшли. Про це свідчить ряд фактів, – розповідає начальник поліції.

Далі у роботу включились оперативні працівники, які попередньо з’ясували, що чоловік помер на території агропідприємства, розташованого неподалік, де він працював. Поліцейські в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, встановлюють обставини даного випадку.

Вчора слідчі відділення поліції №1 м.Тернопіль розпочали ще одне кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 ККУ (наруга над тілом).

  • Запевняю вас, що в рамках розслідування даних кримінальних проваджень правоохоронці принципово піддійдуть до цієї справи. Встановлять хто і чому дав команду викинути тіло померлого чоловіка на вулицю та з’ясують мотиви, якими керувалися негідники, сподіваючись приховати від суспільства цей нелюдський вчинок. Ніхто не буде нічого приховувати, – обіцяє Сергій Зюбаненко.

Коментарі вимкнені.