Працівники тернопільських тролейбусів та школярі посміхатимуться на усі 32

У комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс» 8 липня розпочав свою роботу пересувний стоматологічний кабінет. Усі послуги працівникам надає лікар-стоматолог вищої категорії міської стоматологічної поліклініки Наталія Смоляк, а також чергова медсестра.

Окрім огляду, пломбування зубів і зняття зубного каменю, лікар консультуватиме щодо правил догляду за порожниною рота. Усі інструменти проходять належну стерилізацію у стоматологічній поліклініці і в герметичній упаковці доставляються до кабінету. Упродовж двох місяців планують оглянути 400 працівників «Тернопільелектротрансу». Режим роботи пересувного кабінету з 8.00 до 14.00 у робочі дні. Якщо у людей будуть складніші проблеми і знадобиться ортопедична чи хірургічна допомога, то лікар виписуватиме їм талончик на прийом до відповідного фахівця у стоматполіклініку поза чергою. Ці послуги також безкоштовні.

Нагадаємо, що із міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень для закупівлі обладнання для двох стоматологічних кабінетів – пересувного і стаціонарного.

-1 thoughts on “Працівники тернопільських тролейбусів та школярі посміхатимуться на усі 32

  • 06:29 | 14.07.2013 о 06:29
    Permalink

    до s В тих квитках- і вся відповідальність, контроль і культура. Не видав квитка – нема доказів про хамство, і контролю ніякого. А талончики – до лікаря.

Коментарі вимкнені.