“Правий Сектор” вимагає припинити переслідувати їхніх побратимів та закрити надиктовані з Києва кримінальні провадження!

Реваншу режиму не буде!
Як відомо, вчора громада Кременеччини, за підтримки “Правого Сектора” провела смітникову люстрацію. Цього разу, суддів Кременецького районного суду. Одній, котра постановила, злочинне рішення, яким відмовила у кримінальному покаранні відвертого корупціонера і злочинця й іншому, що головує у Кременецькому органі «криво суддя» – вказали на їх нові місця «роботи», – розповідає Лідер “Правого Сектора” Тернопільщини Василь Лабайчук.

Сміття – до сміття! Ніхто нікого виносити не збирався, але у зв’язку із зухвалою поведінкою панянки та відвертими провокаціями з боку Грифонівців ситуація повернулася проти них.
Менти, замість того щоб підтримувати в районі належний правопорядок і не допускати злочинних дій з боку таких, як той, котрого відпустила на свободу засліплена грошима «феміда», розпочали кримінальне переслідування учасників акції.
У зв’язку з цим вимагаємо покарати тих, хто винний у цій провокації: суддю – Варневич Людмилу, голову райсуду – Зембру Євгена, прокурора району – Гібського Миколу,начальника міліції – Галевича Володимира. Саме вони повинні нести відповідальність за те що громада була змушена в такий спосіб вирішувати це питання.
Вимагаємо припинити переслідувати наших побратимів та закрити надиктовані з Києва кримінальні провадження.
Ви так і не зрозуміли за що пролилися і проливаються ріки крові, як на Майдані, так і на Війні. Не за те, щоб ви й надалі чинили «безпрєдєл», чи у мусорській формі, чи у суддівській мантії.
Не сподівайтесь, що це вам так просто зійде з рук. Так, як було раніше, вже не буде.
Попереджуємо, що будь – які дії проти учасників даної акції вважатимуться злочинними а всі до цього причетні вважатимуться ворогами Української Нації з усіма випливаючими наслідками.
Режим внутрішньої окупації буде ліквідовано!
Революція триває!
Слава Україні!

На світлині активіст Віталій Ващенко біля приміщення Кременецького райсуду 16.01.15р., якого сьогодні повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.296 та ч.1 ст.28, ч. 2 ст. 377 КК України.

-1 thoughts on ““Правий Сектор” вимагає припинити переслідувати їхніх побратимів та закрити надиктовані з Києва кримінальні провадження!

  • 20:51 | 18.01.2015 о 20:51
    Permalink

    Давайте Закони і дійте відповідно до законів – і тоді люди не будуть втручатись і жаждати справедливість на свій розсуд!

Коментарі вимкнені.