Представник уповноваженого ВРУ з прав людини проінспектував колонію на Тернопільщині

З 29 по 30 вересня 2014 року представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проінспектовано Копичинську виправну установу (№ 112).

Під час інспектування останні мали можливість ознайомитися з умовами проживання засуджених, матеріальним, медико-санітарним та комунально-побутовим забезпеченням установи, організацією загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених, а саме відвідали медичну частину установи, їдальню, банно- пральний комбінат, клуб установи, молитовні кімнати, відділення соціально-психологічної служби. В ході відвідування представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини особисто перевірили якість приготування їжі засудженим, куштували хліб який випечений руками засуджених в пекарні установи. Під час відвідування бібліотеки установи представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини передали для користування засудженим юридичну літературу.

В ході відвідування представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини задавали запитання засудженим щодо харчування, частоти миття у лазні та заміни білизни, чи є скарги у засуджених на протиправні дії зі сторони представників адміністрації установи тощо. Провели прийом засуджених з особистих питань.

В кінці зустрічі було підбито підсумки роботи, обговорено плани подальшої співпраці та надано рекомендації керівництву установи.
За результатами відвідування приміщень та території Копичинської виправної колонії (№ 112) представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини залишились задоволені побаченим.

Коментарі вимкнені.