Про кого в Тернополі спільно дбають Петро Гоч з Валентином Хоптяном

Ми нещодавно писали, що перспективи тернопільської команди “Нива” поки що знаходяться в тумані.  Адже у місцевій пресі запевняють, що однією зі складових відроджень “Ниви” є політика , і дуже важливо чи залишиться в ОДА нинішня влада. Від цього залежатимуть існування команди надалі.

Згодом органи виконавчої влади області обіцяли, що робитимуть усе можливе аби футбол на Тернопільщині розвивався, а футбольні колективи могли гідно представляти область на чемпіонатах України. Про це на конференції по підсумках футбольного сезону заявив заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч.

А голова обласної федерації футболу, Віце-Президент федерації футболу України Володимир Мариновський високо оцінив допомогу голови ОДА Валентина Хоптяна та його заступника Петра Гоча, а також голів районних державних адміністрацій з проведення обласного чемпіонату, функціонування районних стадіонів та футбольних полів і майданчиків, а також за допомогу футбольному клубу «Нива» Тернопіль.

Володимир Мариновський наголосив, що тільки за тісної співпраці з депутатами обласної, районних та міських рад вдається вирішувати питання фінансового забезпечення команд. Проте працювати ще багато потрібно задля розвитку дитячо-юнацького футболу, зокрема в районах.

 

-1 thoughts on “Про кого в Тернополі спільно дбають Петро Гоч з Валентином Хоптяном

Коментарі вимкнені.