Про що заявив новий прокурор Тернопільщини

Під головуванням прокурора області В’ячеслава Перча сьогодні, 03 серпня 2016 року, відбулася оперативна нарада, на якій обговорено результати роботи органів прокуратури області у 1 півріччі 2016 року та визначено основні завдання на наступний період.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів апарату, місцевих прокуратур, їх перші заступники та заступники.

Відкриваючи нараду, В’ячеслав Перч зазначив, що зміни в системі органів прокуратури вимагають перебудови основних засад організації діяльності на усіх напрямах прокурорської роботи.
Кожен керівник, його заступник повинен повною мірою володіти станом справ на піднаглядній території та постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень.

– Ми повинні відійти від шаблонності в роботі та забезпечити ефективне виконання визначених функцій і завдань, – наголосив В’ячеслав Перч. – Незважаючи на складну ситуацію у державі, процеси законодавчих змін, реформування відомства та правоохоронної системи загалом, суспільство очікує від нас реальних результатів роботи, насамперед, у протидії корупції серед службовців та посадовців вищих категорій, належному здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях. Усі повинні усвідомити складність тих завдань, які стоять сьогодні перед прокуратурою та відповідальність кожного за результати своєї роботи.

Прокурор області також акцентував увагу на першочерговості протидії правопорушенням у бюджетній сфері, сфері надрокористування та земельних правовідносин.

Коментарі вимкнені.