Прочани з Тернополя уже зробили першу зупинку (фото)

Як ми вже писали, сьогодні зранку понад 1000 прочан з Тернополя вирушили на Всеукраїнську та Молодіжну Прощі до Зарваниці. За два дні прочани подолають пішки 60 кілометри. Прибудуть у Зарваницю в суботу після обіду (13 липня).

Прочани з Тернополя уже зробили першу зупинку у Мишковичі. Як розповідає Степан Барна, відбулась Божа служба. Згодом людей нагодували та напоїли гарячим чаєм. Через годину вони вирушили знову у дорогу.

Як розповідають організатори, сформовано 25 груп, кожна з яких налічує близько 40-50 осіб. Вже на виході з міста та у селищі Велика Березовиця до колони долучилися ще декілька десятків паломників. За словами о. Ореста Павліського, на нічліг до Струсова очікується близько 1500 прочан.

На паломництво до Зарваниці прибудуть всі члени Синоду єпископів УГКЦ та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та вірні молитимуться Молебень до Богородиці та проситимуть у Матері Божої заступництва для себе та українського народу. Патріарха УГКЦ Святослав зустрінеться із молоддю, презентуватиме свою першуаудіокнигу, у якій він відповідає на 100 запитань молодих людей, та освятить пам’ятник Папі Івану-Павлу ІІ.

У ніч з 13 на 14 липня для молоді відбудеться духовний концерт на Співочому полі Зарваниці, девиступлять молодіжні гурти та виконавці.

 

Comments are closed.