Професор з Італії говоритиме з молоддю Тернополя про духовність

17 травня 2012 року тернопільська молодь матиме змогу зустрітися з італійським професором, доктором еконономічних наук Джузеппе Арджолас та прослухати доповідь про духовні цінності людини, а саме молоді в ринкових умовах, отримати відповіді на безліч запитань.

Зустіч молоді з іноземним гостем організовує Комісія УГКЦ “Справедливість і мир” у співпраці із Тернопільським міським ТУСК “Обнова”. Тема обговорення: “Демократичні цінності в суспільстві”. Програма зустрічі передбачає:

9:00 – зустріч із студентською молоддю Тернополя у ТНТУ ім. І.Пулюя. Адреса: вул. Руська, 56, корпус №2, мала зала науково-технічної бібліотеки (2-й поверх).

18:00 – зустріч із молодіжними організаціями Тернополя у приміщенні БФ “Карітас”. Адреса: вул. Замонастирська, 1, конференційний зал.

PS: після проведення ряду зустрічей, студенти-слухачі зможуть написати свою невелику дослідницьку роботу на тему “Демократичні цінності в суспільстві”, а автори кращих праць візьмуть участь у літній цьогорічній школі “Місцевого самоврядування”, організовану Комісією УГКЦ “Справедливість і мир”.

Коментарі вимкнені.