У Тернополі перебуває 35-кратний світовий рекордсмен Сергій Бубка (фоторепортаж)

16 травня у Тернополі гостює видатна особистість Сергій Бубка.

Подробиці згодом

7 цікавих фактів із життя Сергія Бубки

1. На рахунку Сергія Бубки 35 світових рекордів. Його рекорди 6м 15см  у закритих приміщеннях і 6м 14см   у відкритому секторі до сьогоднішнього дня ніхто не перестрибнув.
2. Сергій Бубка першим в історії стрибків з жердиною подолав шестиметрову висоту . А всього за свою спортивну кар’єру  вище шести метрів він перелітав 44 рази.
3. Сергій Бубка занесений до Книги рекордів Гіннеса як володар найбільшої кількості світових досягнень.
4. Сергію Бубці не щастило на Олімпійських іграх. Він чотири рази брав участь в Іграх, але золото взяв лише один раз. Цей факт його кар’єри назвали «олімпійським прокляттям».
5. Сергій Бубка народився в Луганську, але не так давно його визнали почесним громадянином міста Ріо-де-Жанейро. Також він носить звання почесного громадянина словацької Братислави, італійських Падуї та Абано Терме і українських Донецька і Луганська.
6. Мало хто удостоювався пам’ятника за життя, але Сергій Бубка своїми перемогами цього заслужив. У центрі Донецька в 1999 році з’явився бронзовий пам’ятник Сергію Назаровичу. Скульптура спортсмена з жердиною, який готується до стрибка, встановлена на постаменті символічної висоти – 6,15 метра.
8. За один зі своїх рекордів Сергію Бубці подарували автомобіль «Феррарі» за 120 тисяч доларів.
7. У житті Сергій Бубка не тільки результативний спортсмен, але і успішний бізнесмен. За неофіційними даними, йому належать хлібопекарня, фірма з виробництва канцелярських товарів, бензоколонки, магазини і великий український банк. Після завершення спортивної кар’єри він став віце-президентом ІААФ і проводить успішну  діяльнісь з розвитку легкої атлетики  в Україні.  Російські ЗМІ оцінюють його статок в 350 мільйонів доларів.

Коментарі вимкнені.