Прокуратура у Тернополі перейшла до погроз

У разі невиконання умов Закону від 29 січня 2014 року  про розблокування  вулиць, приміщень адмінбудівель, в тому числі  і Тернопільської ОДА, кримінальні провадження стосовно осіб,  підозрюваних у скоєнні злочинів,  будуть скеровані до суду і винні особи понесуть відповідальність,  передбачену Кримінальним кодексом України, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. У  зазначених кримінальних провадженнях уже встановлено 4 осіб, стосовно яких  винесені повідомлення про підозру  щодо  вчинення кримінальних правопорушень. У кримінальних провадженнях тривають слідчі дії, проводяться  необхідні заходи для встановлення інших осіб, причетних до скоєння злочинів.

 

Нагадаємо, до дня введення в дію Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» залишилось менше тижня.  Саме стільки часу є в осіб, які захопили приміщення адмінбудівель, та вулиці, щоб їх звільнити і виконати умови Закону 

-1 thoughts on “Прокуратура у Тернополі перейшла до погроз

  • 13:50 | 13.02.2014 о 13:50
    Permalink

    ура! тепер може насправд1 буде все по закону, без 1д1отських колядок 1 чокнутих з траурними в1нками. якби в мене п1д хатою таке зробилит, я нав1ть би не роздумувала про наступну в1дпов1дальн1сть – потрощила би, хто п1д руку попався сокирою, городником,вилами, косою, цеглиною, кипятком – що п1д руку попалося. !д1оти безголов1. де була прокуратура до ц1е1 пори. як можна таке допустити в населених пунктах котр1 до Евросоюзу вступають? а якщо завтра вам не сподобаеться Свобода, чи Наша Укра1на? мало хто кому не подобаеться.
    мало того – це гр1х великий. 1 т1, що сп1вали заупок1н1 молитви повинн1 знати, що за це буде дуже велике покарання в1д Бога. Заупок1йн1 молитви читають т1, хто на це уповноважений, або спец1альн1 читки при пок1йнику. нащо ви таке на себе накликаете? вам охота, щоб ваш1 д1ти за це страждали невдачами, страшними хворобами. а вони обовязково за ц1 д11 наступлять.

Коментарі вимкнені.