Прокурора Олександра Божка, якому погрожував Портнов, зняли з конкурсу на посаду голови САП

Олександрові Божку не вистачило голосів для того, щоб продовжити участь у конкурсі, через те, що його не підтримали депутат “СН” Євген Соболь і депутат “За майбутнє” Катерина Коваль. При цьому кандидатуру Божка підтримували міжнародні експерти.

Про це пише у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Божко – принциповий і сміливий прокурор, який проводив розслідування проти Андрія Портнова – який зараз є смотрящим по судах та правоохоронних органах Офісу президента. Портнов відкрито погрожував прокурору Божку і заблокував розслідування проти себе в судах, яке було відкрито за генпрокурора Рябошапки”, – пише Бутусов.

Він вказав, що Соболь потрапив до конкурсної комісії від партії влади, а Коваль – “від групи, яка безпосередньо контролюється Офісом”.

“Зняття з конкурсу Божка силами “слуг народу” – очевидна демонстрація, що Зеленський, Портнов і Татаров хочуть мати ручного прокурора на чолі САП, явно не для боротьби з корупцією діючої влади, а для виконання замовлень”, – вважає Бутусов.

Він нагадує, що можна підписати петицію за звільнення Олега Татарова – колишнього адвоката Андрія Портнова, який зараз є заступником глави Офісу президента.

Коментарі вимкнені.