Прокурору Тернопільщини вже встигли дати хабар?

“Перечитав ухвалу Апеляційний Суд Тернопільської Області по справі Ясінського, Гуски і Бориса, яких СБУшники взяли “на гарячому” влітку 2013 р. біля магазину Молоко під час розподілу хабаря, — пише у соцмережах координатор «Самооборони Майдану» в Тернопільській області Іван Ковалик. — Коли читаю такі документи, все більше розумію, що з такими служителями феміди сісти просто неможливо.

Ну як так можна робити друже прокурор? Цей мудак просить колегію суддів збільшити термін увязнення на півроку кожному. Саме це є його мотивацією, щоб повернути справу на повторний розгляд. Це не повторний розгляд, а похорони цієї справи.

На думку колегії суддів Апеляційного суду, рішення Тернопільського міськрайонного суду грунтується на ПРИПУЩЕННЯХ, що є недопустимим. Які б@ть припущення? Покидьків взяли під час розподілу грошових коштів, з міченими купюрами в руках…! Всі аудіо записи ви прослухали! Які ще потрібні докази???

В мене також є певні припущення! І так:

1. В суді першої інстанції дали хабар, щоб суддя залишив прогалини під час слухання апеляціі;

2. Прокурору Прокуратура Тернопільської області дали хабар, щоб той вимагав повернути справу на повторний розгляд, а також за те що він виключив з оголошеної органом досудового слідства всім трьом обвинувачення, які кваліфікуються як вимагання та попередня змова групою осіб;

3. Колегія суддів, яка слухала апеляцію додому з пустими кишенями також непішла.

І тут питання до нового Прокурора області: “Ви зможете хоч когось посадити з такого розряду підсудних”??? Чи все буде ‪#‎банах‬,‪#‎гулкевич‬ ‪#‎мартинюк‬ ‪#‎антюк‬ ‪#‎сідоров‬ ?”.

Коментарі вимкнені.