У День села в Гаях Шевченківських виступив  запальний  тернопільський  гурт «ФаМажор» (фото)

 Чудове, пишне українське село в лiтнiй час, зелене й пахуче, все в квiтках! Чудовий, богом благословенний і богом забутий край! Хто бачив його не очима тiльки, а бачив серцем i душею, той повiк його не забуде.

Іван Нечуй-Левицький «Хмари»

У дарованому Всевишнім з моменту народження краї, тим більше, якщо цей край має назву «село», надзвичайно гостро відчувається єдність людини із самою собою, з іншими людьми, природою. Невидимий, близький серцю зв’язок із навколишнім світом особливо тонко простежується тихими душевними ночами, а вдень – під дзвінкі акапельні співи солов’я, що снує в лісі…

Саме із цієї причини – задля об’єднання жителів села та ще більш виразного відчуття спорідненості із мальовничістю рідних пейзажів, 7 серпня у с. Гаї Шевченківські відбулася знакова подія – День села. Організували його для мешканців Гаїв на футбольному стадіоні під відкритим небом.

У цю чудову літню пору село спостерігало футбольний матч ФК «Гаї Шевченківські» із командою с. Великий Глибочок, виступи музичних і танцювальних колективів – як аматорів, так і професіоналів сцени.

Прозвучав Державний Гімн України, чимало добрих слів сказав своїм землякам головна посадова особа, справжній «господар» та опора села, активний патріот, свідомий громадянин своєї Батьківщини і просто добропорядний сім’янин – сільський голова с. Гаї Шевченківські Брич Богдан Васильович.

Привітавши односельчан із відкриттям свята, що ознаменовує загальну єдність та співучасть усіх мешканців села у вирішенні різноманітних місцевих питань, Богдан Васильович спільно із присутніми пом’янули хвилиною мовчання наших загиблих Героїв – бійців АТО. Адже, як би важко не було від усвідомлення гіркоти подій, проте правди нікуди діти – війна на Східній частині України досі триває.

Ведучим, який протягом усього дня вів програму, приурочену Дню села, був Борсук Миколаучасник команди КВК «V.I.P. (Тернопіль)».

Допомогу у встановленні звукового та світлового обладнання надала компанія «Stage box», за монтаж сцени варто віддати належне музичному центру «Бастер», що  знаходиться у Тернополі.

Першою в програмі прозвучала пісня «Боже, я молюсь за Україну», заспівана дітьми села. Опісля «розбавили» свято виконанням гуморески «Кумасі» за участю молодих дівчат, приправили дійство жартівливими віршованими гуморесками у жанрі усмішки, які розповіли нам харизматичний хлопчик – Гаврищак Назарій та його дідусь Перець Богдан.

Під супровід сміху та акомпанемент оплесків продовжили тішити глядачів жвавими рухливими танцями – «бансами» молодшої, середньої та старшої груп літнього табору «Веселі канікули з Богом», організовані аніматорами за сприянням греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Гаї Шевченківські під керівництвом Блажко Наталії. Батьки із своїми дітками танцювали також і «банси» «Сонце нам сяє» та «Королівський танець». Пролунала чудова патріотична пісня «Там червона калина», яку виконала Федірко Юлія, а згодом, із своєю сестрою Федірко Софією, вже разом заспівали другу музичну композицію, присвячену рідному селу.

Відбувся співочий виступ зведеного хору греко-католицької та православної церков села, який запропонував мешканцям та гостям с. Гаї Шевченківські пісні жартівливого характеру, а чарівні голоси Пасічник Софії та Копінської Анастасії обрамили свято, виливаючись у різнобарв’я пісень жанру іноземного року та задушевних українських…

Дітлахи мали можливість стати учасниками флеш-мобу «Я – патріот», керівник якого – тренер клубу спортивного танцю «Мальви» Пяничук Ірина. Остання, разом із Бородаєм Олександром і своїми вихованцями – Гоцалюком Максимом та Соловською Анастасією, представили місцевим жителям дві прекрасні танцювальні композиції – латиноамериканський та європейський мікси.

Прикрасили захід неперевершені голоси тернопільського вокального гурту «Пшеничне перевесло», які представили до виконання немало народних та патріотичних пісень. Вразили також і пісенні виступи Лісовець-Дячун Оксани, дивовижний спів якої відзначають навіть за кордоном.

У програмі свята було передбачено дитяче та доросле карооке на чолі з організатором заходу Блажко Наталією.  Всі охочі мали нагоду взяти участь і в інших конкурсах. Впродовж усього дійства присутніх безкоштовно пригощали морозивом.

Нікому не дали зголодніти члени ГО «Логістичний центр допомоги бійцям АТО», адже вони, спільно із мешканцями села, організували польову кухню! Виручені кошти за невтомну працю у приготуванні смачної їжі були спрямовані захисникам України –  учасникам АТО.

Наприкінці свята відбулося нагородження подяками тих, хто брав участь у проведенні та організації Дня села.

Кінцівка програми заходу увінчалася виступом запальних хлопців – учасників тернопільського гурту «ФаМажор», які стали хедлайнерами проведеного свята. Публіка була у захваті від позитивних драйвових пісень  колоритного гурту з Тернополя! А після того, як місцева аудиторія, заведена «живою» музикою хлопців, повторно викликала заспівати їх «на біс», «гуляння» продовжили у вигляді молодіжної дискотеки, чим, зрештою, і завершилося святкування Дня села.

Софія Пасічник

Gai-08

 

Gai-06

Gai-05

 

Gai-07

Gai-01 Gai-02 Gai-03 Gai-04 Gai-09 Gai-11 Gai-12 Gai-13

 

Коментарі вимкнені.