Процедуру об’єднання в територіальні громади завершили ще вісім об’єднаних громад Тернопільщини

А, все-таки, скалатчани дійсно перші!

15 липня фактично створено першу в Україні Скалатську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром  громади в місті Скалат Підволочиського району Тернопільської  області. До об’єднаної територіальної громади на засадах добровільності увійшло 10 місцевих громад. Зокрема, Скалатська, Городницька, Зарубинецька, Колодіївська, Кривенська, Магдаліївська, Остапівська, Новосілківська, Подільська і Староскалатська.

Тернопільською обласною державною адміністрацією проведено аналіз рішень сільських рад. Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об’єднання названих територіальних громад в об’єднану. Чисельність Скалатської об’єднаної територіальної громади складатиме 14 400 осіб.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» голова громади-ініціатора Наталія Станьковська вже звернулася до Тернопільської обласної ради з поданням про утворення об’єднаної територіальної громади і призначення 25 жовтня виборів на новій територіальній основі. Сесійне засідання планується на 21.07.2015.

На сьогодні процедуру об’єднання в територіальні громади завершили ще вісім об’єднаних громад. Матеріали подані в Тернопільську обласну раду для прийняття рішення про утворення та призначення виборів.

 За матеріалами прес-служб Тернопільської обласної державної адміністрації та Офісу реформ у Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.