Провели 21 обшук на території чотирьох областей, – Сергій Зюбаненко розповів про горе-бізнесменів, які працювали на Тернопільщині

Маємо парадоксальну ситуацію, горе-бізнесмени, вочевидь думаючи, що на території Тернопільщини закінчилася операція «Акциз», активізували незаконне виробництво цигарок в промислових масштабах. Про це розповів начальник Національної поліції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

Під час спецоперації поліцейські вилучили три тонни висушеного та подрібненого тютюну, лінію з кустарного виробництва цигарок, станки для подрібнення та ферментації тютюну, а також готову продукцію. Загальна вартість вилученого становить понад півтора мільйона гривень, – повідомляє головний поліцейський.
Організували незаконний бізнес двоє братів – уродженців Коломийського району Івано-Франківської області. Допомагали їм п’ятеро осіб з Тернопільської та Чернівецької областей. У кожного учасника злочинної групи були чітко розподілені ролі та обов’язки.
У чотирьох областях працювали підпільні цехи. Готову продукцію підприємці реалізовували на території всієї України, а замовлення приймали через соціальні мережі.
Крапку в нелегальному бізнесі поставили працівники поліції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Правоохоронці провели одночасно 21 обшук на території Тернопільської, Франківської, Чернівецької та Хмельницької областей.

 

Операція акциз в Тернопільській області буде постійно діюча, – обіцяє Сергій Зюбаненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *