П’яний чоловік, в нападі невмотивованої люті, зі всієї сили відгамселив автомобіль (фото)

І ось знову, майже о півночі, на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал “Тривога” з АЗС м.Тернополя. На місце події було негайно направлено наряд групи затримання окремого батальйону міліції відділу Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області.
Стривожений оператор автозаправої станції повідомив, що невідомий чоловік у стані алкогольного сп’яніння розбив вітрину та втік в напрямку житлових будинків.

Наряд, отримавши детальні прикмети дебошира, негайно взявся до пошуку. Завдяки професійним навичкам та ретельно розробленому плану, правоохоронці швидко знайшли зловмисника в одному з ближніх дворів.

П’яний чолов’яга , в нападі невмотивованої люті, зі всієї сили гамселив ногами автомобіль ВАЗ 2103, який спокійно стояв припаркований у дворі будинку. На останньому цілого місця не залишилось: розбите скло, понівечені дверцята та капот. Чим так роздратував бідолашний «жигулик» зловмисника, буде розбиратись суд, повідомила “Погляд” Ілона Гайдадіна ВДСО при УМВСУ в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.