Писав музику на приставці «Sony Play Station» один з найкращих діджеїв Тернопілля

Сьогодні “Погляд” спілкується з одним із найкращих діджеїв Тернопілля DJ Andrew Gooman (Андрієм Гуменом).

–       Коли ти зрозумів, що маєш займатись музикою? Як це було?

–       Музику я полюбив ще з дитинства, десь років з дванадцяти, і саме електронну. Тоді я ріс на музиці славнозвісних “Prodigy”.  Їхній запальний рейв був мені найбільше довподоби,та й на ті роки найбільш доступний. Адже не було ще ні комп’ютерів, ні інтернету. Доводилось вишукувати через друзів та знайомих записи, прослуховувати на стареньких каретниках. Декілька разів перезаписані касети не радували якістю звуку, але краще так, аніж нічого. Тому, коли пізніше можна було купити студійну касету – це вже було щастя. Пізніше  з’явились дискові та цифрові програвачі і справи пішли значно краще.

Десь у 16 років я сильно загорівся бажанням стати діджеєм та писати власну музику. Але персонального комп’ютера не мав змоги купити. Брав у друга ігрову приставку “Sony Play Station” та диск з програмою, на якій можна було створювати музику. Порівнюючи з сучасними програмами – це, звичайно, примітив. Але на той час це було круто. Одного разу ми навіть робили вечірку у друга на квартирі саме через “Sony Play Station”. Потім я дізнався що у Львові є можливість навчатись діджеїнгу, проте коли дізнався ціну, зрозумів, що це нездійсненна мрія.

Коли у Тернополі активно почала розвиватись клубна культура я не “пас задніх”, постійно відвідував вечірки, можна сказати жив у клубах. Одного разу зустрів старого друга, з яким колись давно ще познайомився в реп–тусівках. Зараз він відомий усім, як DJ SenSey. Він є арт-деректором та резидентом НК “Патіклаб”, а також засновником першої у Тернополі школи діджеїв “Daz Groove”. Він запропонував навчатись у нього, і я не вагався. Тоді я вважав  це  лотерейним квитком з джек-потом, одразу почав відвідувати навчання. В березні 2011 року я закінчив навчання та потихеньку почав вивчати програми для створення музики.  Потім вперше пробував грати перед публікою у “Chicken Hut”, де тим же таки DJ SenSey була створена спеціальна програма для “новоспечених” діджеїв “Chicken DJs” (молоді діджеї могли декілька годин на тиждень радувати відвідувачів хорошою та свіжою музикою).

–       В яких клубах зараз граєш?

–       Граю в основному в Тернопільській області. Зараз являюсь резидентом бар-клубу “DIANA” у м.Гусятин, відіграв вже у декількох клубах таких як”RUMBA” м.Тернопіль”, Magnus” м.Теребовля, “Rivera” м.Хоростків. “Zodiac”с.Мишковичі, на відкритті НК”BOMBA” м.Тернопіль а також багатьох інших вечірках.

–       В яких стилях звучить твоя музика?

–       Основний улюблений стиль – це Agressive electro та Electro-house, проте найчастіше доводиться грати комерцію та pop-dance чучуть Electro-pop,і вже під закінчення дискотеки можна завершувати вечірку саме Agressive electro.

Радує, що в кожному клубі є не багато, але все ж таки поціновувачів якісного клубного саунду, які фактично приходять в клуб щоб потанцювати лише під останні пів години хорошого настрою.

–       Хто підтримує твоє захоплення?

–       У всьому мене підтримують друзі та рідні, вони завжди цікавляться: «як йдуть справи, що нового, коли нові виступи?».

–       Чи задоволенний ти своїм життям?

–       Так, повністю задоволений своїм життям. В мене є все необхідне. Зрештою, головне щоб було здоров’я – це єдине, чого не купиш за гроші! Щоб зрозуміти, на скільки ти багатий, не потрібно дивитись на тих, хто їздить на дорогих машинах та живе в дорогих котеджах. Іноді варто подивитись на тих, хто живе гірше за тебе, тоді починаєш цінувати те що ти маєш. Ніколи не заздрив нікому, переконаний, що всім дається однаковий шанс. В житті є ті, хто чогось досягають, і ті, що спостерігають за ними. Якщо я хочу змінити світ, то починаю з себе.

–       Чого прагнеш досягти?

–       Прагну на даний момент записати декілька якісних треків. А в загальному стоїть ціль –  максимум вдосконалення та розширення кола своєї діяльності по всій Україні.

–       Чого побажаєш молоді Тернопільщини?

–       Хочу побажати перш за все залишатися людьми, тому що в наш час таких дедалі рідше зустрічаєш. Також бажаю впевненості в собі та ніколи не зупинятись в запланованому, йти завжди лише вперед і у вас обов’язково все вийде.

Алла Соколовська

Коментарі вимкнені.