«Регіонали» хочуть взяти під контроль обласну раду

На одному з публічних заходів депутат-«регіонал» обласної ради Павло Федик заявив, що прийшла пора змінювати заступників голови обласної ради. У програмі «Відверто про політику» на телеканалі ІНТБ журналісти «Номер один» запитали думку з цього приводу одного з цих заступників – Олега Боберського.

 

– Наскільки я знаю, пан Федик так і не зміг сформулювати до мене конкретних зауважень стосовно моєї роботи. Оцінювати роботу кожного посадовця має громада, люди, які їх обрали, коаліція, яка обрала тих чи інших високопосадовців. Стосовно ініціативи переобрання заступників чи інших посадовців обласної ради, то це звичайна реакція на те питання, що на чергову сесію заплановано слухати звіт голови обласної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2011 рік. І це хороший привід перевести розмову на іншу тему, – зазначив Олег Боберський.

Депутат обласної ради Степан Барна, який теж був на ефірі програми «Відверто про політику», має з цього приводу свою думку. Він каже, що такою ініціативою «регіонали» розігрують багатоходову комбінацію, результатом якої має бути взяття під контроль обласної ради.

– У даному випадку йдеться про посаду першого заступника голови обласної ради. Ідея Партії регіонів полягає в наступному: вони мають сподівання, що в найближчому часі за підсумками парламентських виборів обласна рада може виявитись знову недоукомплектованою. Наприклад, голова обласної ради може стати народним депутатом. Відповідно позиція першого заступника, як мінімум, їм забезпечує статус «виконуючого обов’язки» голови обласної ради практично до завершення каденції. Насправді відбувається кулуарна боротьба за посаду керівника обласної ради, – прогнозує Степан Барна.

Коментарі вимкнені.