Реп по-тернопільськи: такий, якого «Ви не чекали»

Третя спільна робота тернопільських реперів NicKo та V.Andrue уже захоплює слухачів приємною музикою Адже двоє тернополян записали новий трек із назвою «Ви не чекали». А минулого року ми повідомляли про кліп із назвою «Made in UA».

Як розповідає репер NicKo, записали пісню, оскільки мали хороший та позитивний настрій. Хоч це третя спільна робота, проте записувати спільний альбом хлопці не планують, адже хочуть уникнути буденності.

–  Спільний альбом ставить нас у певні рамки,  – розповідає репер. – Допоки наш дует подобається слухачам, він є неочікуваним. Якщо ми будемо працювати тільки двоє – то це стане буденністю. Проте спільні пісні будемо записувати.

Автори слів є самі репери. Записували пісню спільно, як розповідають, поправляли один одному строки, рими. А от музика, точніше мінусовка, з інтернету.

 – Точніше з музики усе розпочалося. Нам настільки сподобалася мінусовка, що вирішили щось на неї записати, – додає NicKo.

Виконували пісню на кількох виступах, а офіційно презентували її від імені спільноти «Хіп-хоп Тернопіль». До слова, записували хлопці трек на студії репера NicKo, яку самі назвали на честь першого спільного кліпу – «Made in UA rec.»

Послухати можна ТУТ

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.