Неймовірне Різдво в стилі добрих американських фільмів – на вокзалі у Тернополі (фото, відео)

Усі пасажири, котрі ввечері 8 січня очікували потяги на залізничному вокзалі Тернополя, могли відчути себе акторами голівудського новорічного фільму, або героями казкових мультфільмів від Уолта Діснея. Адже в одну мить зал очікування наповнився незвично великою кількістю людей, камер, фотоспалахів, мікрофонів і… святкових різдвяних мелодій камерного окестру. 

Так, 8 січня, уже традиційно для Тернополя, муніципальний Галицький камерний оркестр проводжав та зустрічав пасажирів теплими та солодкими мелодіями популярних творів зарубіжних композиторів, галицьких та європейських колядок.

Коли о 19.00 концер розпочався і душну багатолюдну залу очікування наповнили перші ноти концерту “Для тих, хто в дорозі”, то варто було лише заплющити очі, і здавалося, що ми – герої доброї американської різдвяної комедії. Наче ми у великому торговому центрі десь у серці Європи, в час різдвяних розпродажів, руки у нас повні подарунків для родичів та друзів, усюди миготять гірлянди,  виблискують іграшки на ялинках, під ними сидять переодягнені Санта-Клауси і приймають бажання від дітей. Часто режисери використовують для таких сюжетів саме таке ж живе виконання оркестрів і саме ті мелодії, які презентував глядачам тернопільський оркестр.

Неможливо словами передати, як пасували звуки оркестру цьому місцю. Навіть періодичне доповнення у вигляді оголошень “На другу колію з правої сторони вокзалу… Нумерація вагонів… Закінчуться посадка…”, несло своє атмосферне навантаження і додавало шарму цьому незвичному концерту.

Було помітно, що не всі присутні дивуються, звідки ж посеред вокзалу узялися музичні інструменти, скрипки, контрабас, диригент. Багато хто уже не перший рік приходить сюди цілеспрямовано. Були навіть глядачі з квітами. Воно й не дивно, адже такий концерт відбуваєтья вже вчетверте і став доброю традицією та родзинкою Різдва по-тернопільськи. Ідею запропонував начальник управління культури Олександр Смик, а директор залізничного вокзалу Михайло Жуков її підтримав. Так, перед початком концерту, на вокзалі періодично звучало оголошення до пасажирів про те, що в залі очікування їх чекають… муніципальний Галицький камерний оркестр та його керівник заслужений артист України Василь Феленчак.

Довідка:

Почути такий же неймовірний концерт муніципального Галицького камерного оркестру можна буде у Тернополі 12 січня о 18:30 в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. У програмі «Таїнство мелодій тихої ночі» звучатимуть популярні твори зарубіжних композиторів, галицькі та європейські колядки.

Характер програми, як зазначає художній керівник та диригент оркестру заслужений артист України Василь Феленчак, несе новорічно-різдвяний дух, затишок і тепло, радість пресвітлих почуттів Віри, Надії та Любові.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Неймовірне Різдво в стилі добрих американських фільмів – на вокзалі у Тернополі (фото, відео)

  • 15:02 | 9.01.2014 о 15:02
    Permalink

    я радий що в нашому місті трапляються такі позитивні події!

Коментарі вимкнені.