Родина з Тернопільщини не може поховати свого сина… через донецьких

Родина з Тернопільщини вже 17 днів не може поховати свого 33-річного сина. Він потонув на відпочинку в Індії. Люди звинувачують Донецьку страхову компанію, яка, на їхню думку умисно зволікає з перевезенням тіла українця на  батьківщину, йдеться у сюжеті ТСН.

Син Зоряни Реви, матері загиблого, за турпутівкою відпочивав в Індії. Спочатку вона чекала його живого, нині не може дочекатися мертвого.

При цьому батьки вже все підготували до похорону. Байдуже до людського горя страховій компанії, каже сестра загиблого, адже спочатку страховики обіцяли, що привезуть труну з тілом ще на початку грудня. Ольга уже встигла злітати в Індію, опізнати братове тіло і оформити на місці для індійської сторони усі необхідні документи на вивезення.

Проте страхова компанія кілька разів вже відмовляла, пояснюючи відмови відсутністю документів.

У коментарі ТСН представник страхової компанії підтвердив згоду страховиків перевезти тіло загиблого чоловіка в Україну. Сімнадцятиденну затримку затяжною в компанії не вважають.

Хоча повідомлення про загибель українського туриста в Індії страховики отримали ще двадцять шостого листопада.

Як повідомив Олег Кузьмінов, перший заступник голови правління ПРАТ СК “Кремінь”, найближчим часом завершиться повністю процес оформлення відповідних документів і почнеться репатріація тіла. “Я думаю, що близько двох, максимум трьох днів”, – зазначив він.

Таким чином, це означає, що рідні отримають тіло майже через три тижні по смерті.

Коментарі вимкнені.