Родина загиблого полковника СБУ з Тернопілля Руслана Муляра отримала нове помешкання

Родина загиблого полковника СБУ Руслана Муляра отримала нове помешкання. Ключі від трикімнатної квартири у новозбудованій багатоповерхівці у Тернополі вручив його дружині та двом синам голова облдержадміністрації Степан Барна.

Власне, завдяки співпраці влади та небайдужих благодійників дружина загиблого бійця та двоє її неповнолітніх синів уже найближчим часом переїдуть у нову простору та повністю умебльовану квартиру, в якій проведено усі необхідні оздоблювальні роботи.

Полковник Муляр, нагадаємо, служив у Центрі спеціальних операцій «А» Служби безпеки України, більш відомому як спецпідрозділ «Альфа». Його життя трагічно обірвалося 26 травня 2018 року внаслідок ворожого обстрілу поблизу села Жолобок Луганської області. Протягом майже двох десятків років військової служби офіцер пройшов шлях від сержанта до полковника, від розвідника до командира групи. За професіоналізм, героїзм та доблесть, виявлені під час участі в антитерористичній операції, він був неодноразово нагороджений відомчими відзнаками. Указом Президента України від 02.06.2018 № 158 Руслана Муляра нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Коментарі вимкнені.