Розшукуються свідки псевдоДТП біля «Арки»

17 червня біля «Арки» (приміщення обласної міліції) стався прикрий інцидент, який міліціонери намагаються трактувати як ДТП. Ті ж правоохоронці, порушуючи норми, наразі стараються звинуватити водія у скоєнні ДТП, якого взагалі НЕ БУЛО.

Водій, який звернувся у редакцію «Погляду», розповідає, яка насправді була ситуація. 17 червня водій Андрій, який живе на вулиці Руська (біля арки), виїжджав із двору.

–       Виїжджаю, дивлюся, що іде якийсь чоловік, виглядаючи нетверезим, – каже Андрій. – Він стукнув кулаком по багажнику, а потім хотів іти під арку і знов вернувся. Другого разу уже з усієї сили стукнув по машині.

Коли той самий чоловік другий раз стукнув по машині, водій вийшов із автомобіля. Його чолов’яга злапав за руки і вдарив головою у носа, а водій у відповідь відштовхнув. Падаючи, «потерпілий у ДТП», як написала потім міліція, перечепився через загорожу і зламав ногу.

Поки водій викликав швидку допомогу, інша сторона – викликала міліцію, за фактом, ніби його збила машина. Перші приїхали беркутів ці, які опитали свідків. За свідченнями спростували факт ДТП і поїхали. Натомість прибув дільничий, який також визнав, що ДТП не було.

У чолов’яги і справді виявився перелом ноги, але через перечеплену огорожу. Аналіз на алкогольне сп’яніння здав лише водій, який був абсолютно тверезим. А от «потерпілий» відмовився, хоч на місці було зрозуміло, що він був п’яним.

Уже через декілька годин водія попросили приїхати до травмпункту. І уже без свідків забрали машину з усіма документами (разом зі страховкою та правами) і сказали, що кваліфікують ДТП. А жодних документів, що машину забрали – водієві не видали.

Загалом, якщо ДТП не було – то б не мало бути жодної справи. Проте міліція наразі проти водія порушила кримінальну справу, за якою йому загрожує до 2х років позбавлення волі. Документів справи також не надають ні водію, ні юристу.

Редакція «Погляду» просить усіх, хто був свідком «псевдоДТП» 17 червня із 20 до 21 години відгукнутися. Адже водію загрожує покарання без вчинення злочину – не було ні ДТП, ні факту наїзду на людину. Ситуацію погіршує те, що камери спостереження не фіксують, що відбувається, біля «Арки». Тому уся надія – на свідків.

Якщо ви знаєте деталі чи були свідками цього «псевдоДТП» пишіть нам на поштову скриньку

P.S. ГО «Єднання» просить повідомляти про усі неправомірні дії міліції протягом останніх двох років. Анонімність гарантують. 0967003955 Володимир.

Коментарі вимкнені.