Сайт міської ради дезінформує тернополян

Журналісти “Погляду” вирішили провести опитування депутатів міської ради для створення публікації. Оскільки міський голова Сергій Надал заявляв про відкритість влади, то контактну інформацію, зокрема адреси електронних скриньок депутатів, ми відправилися шукати на сайт міської ради. На жаль, там, у розділі «Депутатський корпус», у публічних профілях (з фотографіями, біографіями та резюме) лише у депутатів, що належать до фракції ВО «Свободи» були присутні номери телефонів та адреси інтернет-скриньок. При чому, адреси усіх цих скриньок розташовані на домені svoboda.org.ua.
Коли ж журналісти надіслали на ці адреси листи із запитаннями, то миттєво отримали у відповідь несподіваний лист про помилку “The email account that you tried to reach does not exist.”, що в перекладі означає, що таких електронних скриньок не існує. Електронна адреса на доменні svoboda.org.ua існує лише у депутата Віталія Дробатюка.  Згодом виявилося, що у декого з депутатів існує переадресація зі «свободівської» скриньки на іншу. Зокрема, у Володимира Карпінського, який надав відповіді на запитання «Погляду», але з іншої адреси. Але все ж, можна вважати, що контактна інформація на сайті міської ради не є актуальною.

Редакція “Погляду” звертається до міської ради з проханням виправити контактну інформацію на сайті, а також додати контакти («електронки» та телефони) й інших депутатів міської ради, адже це полегшить комунікацію між владою, журналістами та мешканцями міста, котрі, ми впевнені, також мають бажання листуватися та спілкуватися з людьми, що керують містом від їхнього імені.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.