«Самопоміч»: наповнити Великодньою радістю кожне дитяче серце!

Воскресіння Христове – найсвітліше християнське свято, яке символізує перемогу любові над байдужістю. За українськими звичаями Великодню радіють у колі близьких та друзів. Сім’я для дітей найнеобхідніша цінність. Адже саме у сім’ї малюки отримують батьківську любов, якої найбільше потребують. На жаль є діти, які з самого малку обділені сімейною турботою. Такі діти очікують на увагу небайдужих людей.

За доброю традицією, напередодні Великодня до дитячого будинку «Малятко» завітали активісти «Самопомочі» разом зі студентами та викладачами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.


Гості провели маленьким вихованцям майстер-клас з виготовлення великодніх іграшок. «Мета нашого майстер-класу у переддень Великодня подарувати дітям свято, а також звернути увагу громадськості, що є чудові малюки, які потребують батьківської опіки. Подібні майстер-класи подобаються дітям. Поряд із тим, що дітки вчаться різноманітним технікам ручної майстерності у цей передвеликодній тиждень вони мають змогу зануритися у звичаї. І що важливо такі майстер-класи дають дітям відчуття, що про них пам’ятають і турбуються. Адже ці малюки окрім лікування найбільше потребують уваги і любові», – зазначив депутат Тернопільської міської ради Олег Нитка.


Студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, які замість пар на деякий час стали волонтерами, навчали маленьких тернополян власноруч створювати домівки для великодніх зайчиків та разом гралися в рухливі ігри. «Це дуже класно дарувати дітям свято і радість. Ти від цього отримуєш одне задоволення і я вважаю, що це великий плюс займатися такою справою», – ділиться враженнями студентка ТНПУ Ірина Сухожак.

Волонтери такі акції організовують вже не вперше. «Дітки нас чекають і впізнають. Тому ми приходимо до них у гості не тільки на Великдень, а і на Різдво та Святого Миколая. Тобто ми стараємось діток не обділяти увагою, частіше бувати з ними і дарувати відчуття, що вони потрібні суспільству», – розповідає викладач ТНПУ, активіст «Самопомочі» Оля Водяна:

Олег Нитка висловив щиру вдячність вихователям дитячого будинку «Малятко», які турбуються про малюків. «Нам було надзвичайно приємно провести Великодній майстер-клас для малюків – ми отримали масу задоволення та натхнення для наших наступних соціальних заходів. У переддень Великодня хочу побажати діткам нехай Воскреслий Ісус дарує радість, здоров’я та затишок. А найбільше хочу побажати, щоб знайшлися хороші сім’ї і наступний Великдень ці дітки вже зустрічали у родинному колі. На жаль ми розуміємо, що не всі діти матимуть нові сім’ї. Тому завдання держави, місцевої влади звернути більше уваги на такі дитячі будинки як Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «Малятко». У таких будинках дітки мають мати всі умови для проживання, лікування та інклюзивного розвитку і виховання», – зазначив у своєму побажанні Олег Нитка.


У Тернопільському обласному спеціалізованому комунальному дитячому будинку «Малятко» перебувають діти-сироти та діти, батьки яких позбавлені батьківського піклування. Вік вихованців – від 3 місяців до 4 років.

Коментарі вимкнені.