“Самопоміч” проводить на вулицях Тернополя «Дні здоров’я»

Постійнодіючий проект міської «Самопомочі», покликаний популяризувати спорт та здоровий спосіб життя серед дітей та їх батьків, вперше відбувся просто неба – на бульварі Дмитра Вишнивецького.

Раніше ж юні спортсмени та аніматори відвідували лише дитсадки. Там дітиськ розважали та демонстрували спортивні навики їх ровесників, наприклад хлопчаків з федерації бойового гопака, а батькам роздавали корисні брошури брошури з інформацією про спортивні секції.

– Ми відвідали два десятка садочків, – каже співорганізатор «Днів здоров’я», активіст «Об’єднання «Самопоміч» Петро Мельник. – Хотіли навідатися й до решти, але чомусь почали чути від директорів відмови. Коли запитували: Чому? Чули пропозицію в управлінні міської ради з’ясовувати. Вочевидь чиновники рік в проекті загроз не бачили, а перед виборами він їх вже не влаштовує. Але знайшли вихід – запрошувати дітей та батьків на вуличні «дні здоров’я». Перша спроба була надуспішною і провели ми своєрідний міні-фестиваль. І діти і батьки в захваті.

Спорт доступний з юного віку і якщо підходити до цього з розумом, до це розвиток для дітей.

– Спорт вчить дисципліни, відповідальності, зосередження, а в першу чергу це здоров’я підростаючого покоління, – каже учасник «Об’єднання «Самопоміч» Богдан Чибрас. – Я й сам виховую чина, тому розумію важливість подібних громадських ініціатив. Знаю, що «Самопоміч» буде й надалі проводити «Дні здоров’я» і це добре.

В якій частині міста пройде наступний «фестиваль», наразі вирішується, тож стежте за анонсами.

Коментарі вимкнені.