Що додавало сил на передовій бійцю Михайлу Комарчуку (фото)

Боєць прикордоного загону, 30 річний збаражанин Михайло Комарчук, який зараз вдома на реабілітації після поранення у Станиці Луганській, зустрівся сьогодні з четвертокласником першої школи Збаража Олегом Табачним, щоб особисто подякувати хлопчику за малюнок.

Його “Міша” береже як зіницю ока і каже, що саме він допомагав і додавав сил на передовій. У їхньому кубрику, розповів боєць, дві стіни були обклеєні дитячими листами і малюночками з різних областей України, і навіть зі Станиці Луганської, але цей – зі Збаража, який привезли в березні волонтери штабу районного спротиву, став найдорожчим і коли почався обстріл чоловік зірвав його, щоб не втратити. Т

епер малюночок Олежика – з Ангелом, сонечком і голубом миру та кількома рядками побажань для солдата – постіно з ним. Тож, приїхавши додому, Михайло Комарчук першим ділом розшукав хлопчика і зустрівся, щоб потиснути руку, подякувати за підтримку, а також побажав Олежику добре вчитися та подарував солодощі.

Хлопчик був зворушений такою несподіваною для нього зустріччю і, зізнався, що коли малював малюнок, то не знав до кого він потрапить, але дуже хотів, щоб він зігрів серце якогось солдата.

Світлана Боднар

Коментарі вимкнені.