Що думає викладач ТНПУ Олександр Вільчинський про Урганта і зелень

У кулінарній програмі на першому російському телеканалі, телеведучий Іван Ургант бовкнув, що, мовляв, посік зелень, як червоний комісар жителів українського села… Ну сказав, і що? Не зрозуміло, що в цих словах могло розізлити так званих українських патріотів включно із деякими нардепами із опозиційного табору?

Це могло обурити комуністів, “рускій мір”, МЗС врешті-решт як офіційний орган влади, що досі терпить в українських містах вулиці з іменами тих самих комісарів чи пам’ятники їм, але що в цих словах могло не сподобатися всім іншим? Адже це правда. Комісарики таки висікали жителів українських сіл і міст також, обдирали до нитки, влаштовували Голодомори, а потім у змові з нацистами ще й Другу світову розв’язали, що викосила ще десятки мільйонів…

Відтак, на першому російському, нехай і в дещо екстравагантному форматі, прозвучало те, про що давно треба говорити, щодня нагадувати, поки в Україні не залишиться жодної вулиці на честь жодного комісара, чекіста, більшовика чи ще когось із цього ряду.

Звичайно, ментально залежним, із комплексом мешовартості “хохлам” і “малоросам” ой як муляє вуха правда про комісарські “подвиги”, бо ж вони не лише із “подобострастієм” відзиваються на “хохлів”, а й досі гнуть шиї перед продовжувачами справи тих комісарів.

До речі, бандюки чомусь також люблять шкірянки – суто комісарський прикид. Звичайно, представники “Свободи” відреагували на слова Урганта у своєму стилі. Бо ж хлопці не пропускають нагоди нагадати, хто кому “жид”, і від цього, схоже, неабияк кайфують.

Викладач кафедри журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка Олександр Вільчинський для ZAXID.NET

Коментарі вимкнені.